Ponúkame pevné, funkčné a vizuálne atraktívne garážové brány. Naša ponuka je adresovaná najnáročnejším zákazníkom. Práve preto je každá brána vyrobená z certifikovaných materiálov, ktoré spĺňajú prísne normy a štandardy. Nešetríme na kvalite. Ponúkané garážové brány sú investíciou na dlhé roky. Samozrejme každý si môže vybrať variantu, ktorá bude spĺňať všetky jeho očakávania a požiadavky. Sprístupňujeme katalógy, ktoré sa Vám určite zídu pri výbere konkrétneho riešenia. Chcete svoju plechovú garáž ešte viac upraviť? Pridajte vnútorné alebo vonkajšie oceľové dvere. Ponúkame okna a dvere od renomovaných výrobcov. Spoliehame sa výlučne na najlepšie značky, ktoré sa tešia skvelým hodnoteniam používateľov. Pri výbere garážovej brány je dobré sa poradiť našich zamestnancov. Sú to skúsení a kvalifikovaní odborníci, vďaka ktorým nebude rozhodnutie také ťažké. Popisované garážové brány sú spoľahlivé a odolne voči nepriaznivým vplyvom vonkajších činiteľov a práve vďaka tomu vydržia v prevádzke dlhé roky.

Naša spoločnosť sa celý čas rozvíja. Práve preto sme si istí, že každá spolupráca bude viesť k obojstrannej spokojnosti. Garážové brány a dvere sú vyrábané zo starostlivo vybraných materiálov, ktoré sú plne odolne voči zmenám teploty, mrazu, vetru, snehu, dažďa, krupobitiu, alebo slnečnému žiareniu. Cena garáže záleží od jej konfigurácie a veľkosti. Pozrite si naše vzorové realizácie, kde zistite viac podrobnosti. Treba poznamenať, že naše garážové brány sú odolné aj voči mechanickým poškodeniam. To znamená, že ani veľmi intenzívne používanie nepredstavuje pre naše brány žiadne nebezpečenstvo. Využite našu ponuku, ak Vám záleží na nadpriemernej trvácnosti. Na naše výrobky poskytujeme plnú záruku. Garážové brány najlepších značiek sa využívajú nielen v domácich podmienkach, ale aj v priemyselných objektoch. Našu ponuku rady využívajú stavebné firmy. Spoľahlivá barážová brána komplexne chráni náradie alebo stroje. Stavebné a priemyselné spoločnosti potrebujú ochranu nielen pred poveternostnými podmienkami, ale aj pred vlámaním.

Výklopné garážové brány

Výklopné garážové brány sa osvedčili zároveň v domácich ako aj v priemyselných podmienkach. Také vonkajšie dvere si nevyžadujú silu ľudských rúk. Mechanizmus pracuje veľmi plynule, stačí ho iba ľahko zatlačiť. Takáto garážová brána zvýši komfort Vášho každodenného života. Môžete ju namontovať zároveň doma ako aj v plechovej garáži, ktorá sa nachádza na pozemku. Výklopné brány sa tešia rastúcej popularite a to nielen kvôli pohodliu pri používaní. Pozornosť si zaslúži aj skutočnosť, že výklopné brány si nevyžadujú príliš veľké množstvo voľného priestoru čo určite poteší tých, ktorí majú malo miesta pred vjazdom do garáže. Treba tiež poznamenať, že výklopné brány sa môžu vyskytovať v rôznych konfiguráciách. Záleží len na nás či garážové dvere budú mať dodatočné zateplenie alebo nie. Výklopné brány sa vyrábajú v rôznych farebných prevedeniach. K dispozícii máme celu paletu RAL. Výhodou tejto garážovej brány je skutočnosť, že nevybledne pod vplyvom pôsobenia slnečných lúčov. Preto sa nemusíte báť, že postupom času sa prestane dobre prezentovať. Garážová brána je komplexne zabezpečená počas prepravy. Tým sa znižuje riziko poškodenia. Ako už bolo spomenuté, výhodou našich garážových brán je ich mimoriadna odolnosť, ktorá znižuje riziko poškodenia.

Zateplené garážové brány

Zateplená garážová brána je najlepšia voľba pre tých, ktorí potrebujú dodatočnú izoláciu. Pre túto možnosť sa väčšinou rozhodujú súkromné osoby ako aj stavebné firmy. Stavebné spoločnosti často skladujú materiály, ktoré nemôžu byť uschovávané v príliš nízkych teplotách. Zateplená garážová brána znižuje na minimum energetické straty čo má pozitívny vplyv na účty za vykurovanie. Vďaka takejto garážovej bráne sa môžete v miestnosti zdržiavať aj bez dodatočného kúrenia aj počas zimy. Garážová brána je zateplená pomocou certifikovaných izolačných materiálov, čo sa premieta do vysokej účinnosti. Zateplená garážová brána zabezpečuje aj vysokú akustickú izoláciu, čo môže byť pre niektorých veľkou výhodou.

Nezateplené garážové brány

Nezateplená garážová brána je o niečo lacnejšia. Je to dobrá voľba ak sa garáž nenachádza v dome. Nezateplená garážová brána je tesná, takže sa nemusíte obávať energetických strát, sme si istí, že budova nestratí svoju energetickú účinnosť. Oplatí sa tiež pomyslieť na dodatočné garážové dvere, ktoré vám umožnia voľný pohyb. Nový dverný otvor nám môže spraviť každá stavebná firma. Nezabúdajte, že garážová brána počas otvárania vpúšťa veľa vzduchu zvonku. Ponuka našich garážových brán je natoľko široká, že si v nej každý ľahko nájde niečo pre seba. Nezateplená garážová brána alebo výklopná garážová brána bude stať aj o niekoľko stoviek zlotých menej. Dodatočnú izoláciu nepotrebujeme na každom mieste. Vďaka širokému výberu garážových brán nikto nemusí preplácať.

Automatické garážové brány

Garážová brána s automatickým pohonom je najlepšie riešenie pre tých, pre ktorých je na prvom mieste pohodlie. Pritom také riešenie vôbec nemusí byť drahé. Automatická garážová brána, ktorú ponúkame je vyrobená z komponentov vynikajúcej kvality a vďaka tomu je spoľahlivá. Samozrejme automatická garážová brána má zabezpečenie pre prípad náhleho výpadku elektriny. V takom prípade sa brána zmení na obyčajnú posuvnú bránu, ktorú môžete zavrieť ručne. V našej bohatej ponuke nájdete aj garážové okna, oceľové dvere, ploty, rolety, a mnoho ďalšieho. Komplexne vybavíme každý dom. V menu sa nachádza záložka kontakt. Neváhajte nás prosím kontaktovať, radi vám poradíme. Predaj garážových brán je našou špecialitou, máme v tom odvetví obrovské skúsenosti. Veľkému záujmu sa medzi našimi zákazníkmi tešia rolovacie garážové brány a brány farby zlatý dub. Garantujeme včasné dodanie a výhodné ceny. Umožňujeme nákup na splátky. Zabezpečujeme spoľahlivú a bezpečnú prepravu.