Garáže z akrylátového plechu - odolné a funkčné

Plechové garáže sú ekonomickým riešením: sú lacnejšie a lacnejšie ako murované garáže, možno ich postaviť takmer na akomkoľvek mieste a zároveň dokonale chránia vozidlá pred snehom, slnkom, krúpami alebo mrazom. Akrylátové garáže sú jedným z najfunkčnejších typov garáží. Je to rozumné riešenie pre tých, pre ktorých je dôležitá cena, ale aj výhody používania a životnosť garáže.

Garáže sú vyrobené z akrylátového plechu, ktorý sa vyznačuje zvýšenou odolnosťou voči poveternostným podmienkam: nízkym a vysokým teplotám, ľadu, snehu, dažďu, UV žiareniu. Okrem toho je konštrukcia garáže vyrobená z profilov chránených špeciálnym antikoróznym náterom. Realizácia sa vykonáva len z certifikovaných materiálov, ktoré spĺňajú prísne normy. Vďaka tomu môžu naše garáže z akrylátového plechu úspešne plniť svoju funkciu dlhé roky.

Akrylové garáže na mieru

V spoločnosti Ultom sa všetky garáže pripravujú podľa individuálneho projektu. Akrylovú garáž, ktorú si u nás objednáte, preto môžete prispôsobiť svojim potrebám. Sami sa rozhodnete, akú veľkosť má mať garáž, či to bude garáž pre jedno alebo dve autá, prípadne akú bránu použijete radšej (tradičnú dvojkrídlovú alebo výklopnú).

Ponúkame veľké možnosti, pokiaľ ide o dizajn, takže si môžete objednať akrylovú garáž s estetickým vzhľadom podľa vášho výberu. Náš sortiment zahŕňa matné aj lesklé povrchové úpravy plechu v rôznych farbách. Farby si môžete vybrať samostatne pre každú časť garáže – dvere, steny, brány alebo dvierka môžu byť v rôznych farbách a trapézoch. Je tiež možné objednať garáž v jednej farbe pre všetky časti.

Kovová garáž za nízku cenu

Veľkou výhodou kovových garáží je ich relatívne nízka cena – najmä v porovnaní s murovanými garážami. Konečná cena garáže závisí od parametrov, ako je jej veľkosť, tvar strechy alebo typ garážových brán. Akrylátové garáže sú k dispozícii za mierne vyššiu cenu ako pozinkované garáže – kvôli vstupným nákladom na materiál – akrylátový plech je drahší ako pozinkovaný plech, pretože sa skladá z viacerých vrstiev.

Pre konkrétnu cenovú ponuku kontaktujte našich pracovníkov.

Akrylátové garáže: návrh, konštrukcia, doprava, montáž

Naša ponuka zahŕňa nielen výrobu samotnej garáže, ale aj jej prepravu a montáž. Preto je možné podpísať jednu zmluvu naraz a vybaviť všetko na jednom mieste – od návrhu garáže až po jej výstavbu. Po predchádzajúcej dohode /na želanie zákazníka/ si však môžete garáž u nás objednať a následne si ju sami vyzdvihnúť a namontovať.