Vysoká kvalita

Garáže imitujúce drevo sú obložené vodorovným trapézovým plechom imitujúcim drevo. Konštrukcia je vyrobená z uzavretých profilov, štandardná verzia zahŕňa aj obklad okrajov garáže a strechy. Panely s imitáciou dreva sa vyznačujú vysokou estetikou a komfortom používania s odolnosťou voči poveternostným vplyvom. Ďalšou výhodou je, že realizácia týchto typov garáží nie je náročná na stavebné práce ako v prípade murovaných stavieb, je možné ich realizovať prakticky kdekoľvek.

Plechové garáže v imitácii dreva v sebe spájajú najdôležitejšie výhody plechových garáží (relatívne rýchla výstavba, menej formalít na vybavenie a zvyčajne nižšie náklady ako pri murovaných stavbách, možnosť postaviť ich takmer kdekoľvek) a zároveň sú veľmi estetickým riešením, ktorým sa murované stavby nemôžu vždy pochváliť. Tieto garáže sú tiež odolné voči poveternostným podmienkam a mechanickému poškodeniu.

Jedinečný dizajn

Pozinkované garáže sú často označované za nevzhľadné “byty”, ktorých výstavba vo dvore môže narušiť harmóniu priestoru. Garáže vyrobené z plechu v imitácii dreva tento názor vyvracajú tým, že ponúkajú funkčnosť a zaujímavý dizajn. Najmä ak ich vyrába spoločnosť, ktorá má s výrobou týchto verzií garáží skúsenosti.

Moderné garáže, ktoré ponúkame, obložené plechom imitujúcim drevo, vyzerajú veľmi pôsobivo. Pripomínajú stavby postavené výlučne z dreva a vyznačujú sa nadčasovosťou a jednoduchou eleganciou. Vďaka tomu môže táto garáž stáť aj v blízkosti domov postavených v klasickom aj modernom štýle bez toho, aby narušila celkový koncept nehnuteľnosti.

Trapézový plech, ktorý pokrýva tento typ garáže, je k dispozícii v dvoch variantoch – matný a hladký. Môže mať svetlejšiu alebo tmavšiu farbu v závislosti od preferencií zákazníka.

Týmto typom plechu možno pokryť celú garáž – steny, dvere aj strechu – a vytvoriť tak jednotný efekt. Nami navrhnutá a vyrobená garáž z plechu imitujúceho drevo je riešenie, ktoré môžeme s istotou ponúknuť aj tým najnáročnejším zákazníkom.