Základnú časť našej ponuky tvoria spoľahlivé plechové garáže, ktoré sú vyrábané z vysokokvalitných materiálov. Každá plechová garáž vzniká na základe individuálneho projektu a to preto, aby splnila očakávania aj tých najnáročnejších zákazníkov. Ako osvedčený výrobca Vám ponúkame vysokokvalitné plechové garáže, preto sa tešia obrovskému záujmu. Ich silnou stránkou je vystužená konštrukcia, ktorá vydrží aj najťažšie prevádzkové podmienky. Plechová garáž je ideálne riešenie zároveň pre podnikateľov z rôznych odvetví, ako aj pre súkromných zákazníkov.

Spomedzi početných výhod plechových garáží si zaslúži pozornosť najmä:

  • konkurenčná cena plechovej garáže,
  • veľká sloboda pri projektovaní garážového priestoru,
  • rýchla montáž,
  • možnosť postaviť garáž skoro na každom mieste, aj tam, kde z technických dôvodov nie je možné postaviť murovanú garáž.

Plechové garáže sú skvelou alternatívou pre tých, ktorí hľadajú zároveň dočasné ako aj trvalé riešenia. Ako výrobca plechových garáží s dlhoročnými skúsenosťami navrhujeme investorom, ktorí hľadajú dočasné riešenia, predovšetkým pozinkované garáže. Tam, kde je plánovaná dlhšia prevádzka objektu odporúčame garáže z plechu typu drevodekor alebo garáže z akrylového plechu.

Pozinkované garáže

Opláštenie garáže je z pozinkovaného plechu I. triedy. Sú dokonalé ako garáže na stavenisko alebo hospodárske priestory.

Garáže vyrobené z lakovaného plechu v rôznych farebných variantoch. V ponuke sú matné alebo hladké plechy (odrážajúce svetlo).

Garáže v tomto farebnom prevedení majú štandardne konštrukciu z uzavretých profilov a klampiarske prvky na nárožiach a lemovaní strechy.

Druh konštrukcie

Naše garáže sú vykonávané z certifikovaných materiálov, ktoré spĺňajú prísne normy a štandardy. Na výrobu plechových garáží používame oceľové uzavreté profily, ktoré zaručujú pevnosť a odolnosť konštrukcie. V našej ponuke nájdete maľované a pozinkované oceľové profily.

Štandardne sa ako strešná krytina používa trapézový plech profilu T-14, avšak za príplatok sa môže namiesto neho použiť škridloplech.

Strecha so sklonom dozadu
Strecha so sklonom dopredu
Strecha so sklonom doľava
Strecha so sklonom vpravo
šikmá strecha
Predná/zadná sedlová strecha

Vyberte si dodatočné vybavenie garáže podľa vašich potrieb

Široký výber doplnkov nielen vylepšuje estetický vzhľad garáže ale predovšetkým zvyšuje komfort a pohodlie jej používateľa. Za dodatočný poplatok môže byť každá garáž vybavená nasledujúcimi doplnkami a úpravami:

Okno

Výklopné plastové okno v 2 veľkostiach

Dodatočné dvere

Dodatočné vchodové dvere na jednej zo stien

Pohon k bráne

pohon k výklopnej bráne alebo prispôsobenie brány automatickému pohonu

Plech s plsťou

Strešný plech s vrstvou antikondenzačnej plsti

Škridloplech

Strecha zo škridloplechu namiesto trapézového plechu

Odkvapy

Plastové odkvapové žľaby