Ako si vybrať a objednať plechovú garáž

Najrýchlejšie a najjednoduchšie je objednať si garáž telefonicky. Počas rozhovoru s našim zamestnancom môžete špecifikovať svoje požiadavky a zamýšľané využitie garáže, vďaka čomu vám budeme vedieť navrhnúť riešenia, ktoré maximálne zvýšia funkčnosť a pritom zachovajú estetiku a neopakovateľný vzhľad garáže.

Pripravili sme pre vás krátku príručku, v ktorej sme krok za krokom predstavili postup pri objednávke plechovej garáže.

1. Príprava terénu pod plechovú garáž

Montáž garáže prebieha na podklade, ktorý vopred pripraví zákazník. Podklad pod plechovú garáž alebo koterec by mal byť rovný. Odporúča sa urobiť betónový poter s rozlohou o cca. 10-15 cm zväčšenou oproti rozmerom garáže. Prípustné sú aj základy pozdĺž obvodových stien garáže alebo betónové pätky (min. 4 na každom rohu).

2. Rozmery garáže

Okrem štandardných veľkosti garáží pre jedno vozidlo a dvojgaráží vyrábame aj konštrukcie podľa individuálnych objednávok. Podľa toho akú plochu určite na zastavanie a aké je zamýšľané využitie garáže vieme splniť aj tie  najnáročnejšie kritéria. Pred finalizáciou objednávky vám posielame na schválenie výkres s uvedenými rozmermi aby sme sa vyhli nedorozumeniam.

3. Druh konštrukcie

Naše garáže sú vykonávané z certifikovaných materiálov, ktoré spĺňajú prísne normy a štandardy. Na výrobu plechových garáží používame oceľové uzavreté profily, ktoré zaručujú pevnosť a odolnosť konštrukcie. V našej ponuke nájdete maľované a pozinkované oceľové profily.

4. Sklon strechy

Štandardne sa ako strešná krytina používa trapézový plech profilu T-14, avšak za príplatok sa môže namiesto neho použiť škridloplech.

5. Druh garážovej brány

Ponúkame dvojkrídlové brány (otvárajúce sa do strany) a výklopné brány (na pružinách, otvárajúce sa nahor). Nezávisle na tom pre akú variantu sa rozhodnete, každá brána je vybavená zámkou a kompletom kľúčov. Navyše sme našu ponuku rozšírili o automatický pohon k výklopným bránam.

6. Farba plechu

Ponúkame vám rozličné možnosti v rozsahu designu, vďaka čomu si môžete objednať akrylovú garáž vo vybranom estetickom prevedení. Naša ponuka obsahuje matné a hladké plechy v rozmanitých farbách (https://ultom-plechovegaraze.sk/farby-plechu/). Farbu si môžete vybrať pre každý prvok garáže zvlášť – takže garáž môže byť buď jednofarebná, alebo môže mať steny, bránu a strechu v rôznych farbách.

7. Doplnky a úpravy

Široký výber doplnkov nielen zvyšuje estetiku garáže ale predovšetkým zvyšuje komfort a pohodlie používania. Za príplatok môžete každú garáž dodatočne vybaviť nasledujúcimi doplnkami:

8. Dodanie a platba

Naša ponuka zahŕňa nielen výrobu samotnej garáže, ale aj jej dopravu a montáž. Dá sa teda podpísať jednu zmluvu a vybaviť všetko na jednom mieste – od projektu garáže až po jej montáž. Plechové garáže (na želanie zákazníka) si však zákazník môže vyzdvihnúť a zmontovať vo vlastnej réžii. Ponúkame možnosť zaplatiť prevodom ako aj v hotovosti, na dobierku – v takom prípade sa platba uskutoční na mieste po ukončení montáže. Naše garáže si môžete kúpiť na výhodne splátky. Pre viac podrobnosti nás neváhajte kontaktovať.