Prístrešky na smeti a skladovacie prístrešky – plechové konštrukcie pre náročných zákazníkov

Ako známy a uznávaný výrobca plechových garáží sa snažíme vychádzať v ústrety potrebám a očakávaniam našich zákazníkov. Práve preto sme rozšírili našu obchodnú ponuku o ďalšie funkčné konštrukcie, ktoré vyrábame z vysokokvalitného lakovaného plechu, ktorý sa charakterizuje zvýšenou odolnosťou voči atmosférickým podmienkam a UV žiareniu. Vďaka dostupnosti plechov typu drevodekor a akrylových plechov v plnej farebnej palete RAL vám vieme dodať konštrukcie v estetickom prevedení, ktoré budú dokonale ladiť so štylistikou okolia, či už sa rozhodnete pre prístrešok na smeti, ktorý postavíte pri dome alebo pre skladovací prístrešok na rekreačný pozemok.

Plechové prístrešky na smeti a skladovacie prístrešky vyrábame na základe jednoduchého a funkčného projektu, ktorý vieme prispôsobiť individuálnym potrebám a očakávaniam zákazníka – zároveň z hľadiska veľkosti prístrešku ako aj počtu dverí. Kvôli bezpečnosti a pohodliu je každý plechový prístrešok na smeti a skladovací prístrešok vybavený zámkou s vložkou s patentovou ochranou a kompletom kľúčov. Tento bezpečnostný prvok oceňujú hlavne investori, ktorí hľadajú riešenie pre rekreačný pozemok.

Plechové skladovacie prístrešky – najvyššia kvalita a precízne prevedenie

Naše plechové skladovacie prístrešky ponúkame v rôznych veľkostiach, čo umožňuje bezpečné a pohodlné uskladnenie náradia a záhradného nábytku. Naše prístrešky na smetí a plechové skladovacie prístrešky vyrábame, podobne ako plechové garáže, z uzavretých profilov. Vďaka tomu sa zvyšuje stabilita konštrukcie a jej odolnosť voči škodlivým vplyvom vonkajších činiteľov. Nespornou výhodou ponúkaných riešení je, že si praktický nevyžadujú údržbu, dajú sa rýchlo zmontovať a postaviť praktický všade – bez toho aby potrebovali vopred pripravené základy. Prístrešok na smetí vykonaný z vysokokvalitného lakovaného plechu si nevyžaduje natieranie, ani iné údržbárske úkony. Po zimnej sezóne môžete prístrešok umyť bežnými čistiacimi prostriedkami pre zlepšenie jeho estetiky.

V projektoch môžeme ľubovoľne kombinovať komponenty typu drevodekor, ktoré imitujú drevo s jednofarebnými komponentami, a tak vytvárať unikátne kompozície. Ak máte záujem o objednávku prístrešku na smetí, uzatváraného plechového odpadkového koša alebo plechového skladovacieho prístrešku neváhajte nás kontaktovať. Radi vám odpovieme na akékoľvek otázky a pomôžeme vo výbere optimálneho riešenia.

Prečo sa oplatí investovať do prístreškov na smeti?

Prístrešok na smetí je funkčné a zároveň estetické riešenie, vďaka ktorému sa môžeme vyhnúť mnohým nepríjemnostiam vyplývajúcim z umiestnenia kontajnerov na odpadky na voľnom priestranstve. Prístrešok na smetí predovšetkým zlepšuje estetický vzhľad priestoru, vďaka čomu si môžeme naplno užívať aj tú najmenšiu domácu záhradku. Navyše sa vďaka prístrešku na smetí vyhnete situácii, v ktorej silný vietor prevráti kontajner a rozhádže uskladnené v ňom odpadky po celej záhrade. Dôležitou výhodou prístrešku na smetí je aj ochrana pred nepríjemnými zápachmi – najmä zápachmi z kontajnerov na bioodpad – a pred aktivitou zvierat. Prístrešky na smetí účinne zamedzujú prístup k odpadkom hmyzu, hlodavcom a aj väčším zvieratám.

V praxi je investícia do prístrešku na smetí investíciou do krásnej a funkčnej záhrady, ktorú si môžete užívať bez nepríjemných zápachov z kontajnera na odpadky a bez nezvaných hostí.