Konštrukcia garáže

Oceľové uzavreté profily. Konštrukcia garáží pozostáva z uzavretých profilov s prierezmi 80×30 mm, 50×30 mm, 20×40 mm a 60×40 mm. Pri výrobe používame aj U-profily v rozmere 50×50 mm. Hrúbka steny (s) je 2 mm. Všetky prvky konštrukcie sú natreté základnou farbou. Po ukončení montáže treba konštrukčné prvky natrieť vrchnou farbou.

Tieto plechové garáže sú vyrobené z certifikovaných materiálov, ktoré spĺňajú prísne normy a štandardy. Vďaka tomu naša ponuka splní očakávania aj tých najnáročnejších zákazníkov. Pevná plechová garáž je plne odolná voči nepriaznivým atmosférickým podmienkam, najmä voči zmenám teploty, vetru, dažďu, krupobitiu, snehu, slnečnému žiareniu atď. Plechová garáž môže byť bez obáv vystavený slnečnému žiareniu. Nemusíte sa báť, že sa predčasne zničí, alebo bude mať iné nedostatky.

Naša ponuka garáží vychádza z dlhoročných skúsenosti. Máme odborné znalosti v tejto oblasti, vďaka čomu sa nám podarilo navrhnúť plechové garáže, ktoré vydržia dlhé roky. Je to ozajstná trefa do čierneho pre tých, ktorí chcú investovať ráz a poriadne. Služby, ktoré ponúkame, poskytujeme spoľahlivo a včas, čo je tiež obrovská výhoda.

Naša spoločnosť sa stále rozvíja, a jej ponuka je prispôsobená trhovým požiadavkám. V galérii na našej stránke si môžete pozrieť niektoré zrealizované garáže. Plechová garáž vyrobená z nadpriemerné trvanlivých materiálov sa vyznačuje mimoriadnou stabilitou, a táto vlastnosť zvyšuje komfort a slobodu používania. V širokom výbere garáží si každý nájde niečo pre seba. Radi vám pomôžeme sa rozhodnúť – stačí ak navštívite našu kanceláriu alebo sa na nás obrátite telefonicky/mailovo. Zatvorte túto stránku a prejdite na kontaktný formulár.

Druhy plechov

Opláštenie stien je vykonané z trapézového plechu T-8 (výška profilu: 8 mm). Ako strešná krytina je použitý trapézový plech T-14 (výška profilu: 14 mm). Štandardná hrúbka plechu je 0,5 mm. Ako dodatočnú možnosť ponúkame ako strešnú krytinu škridloplech. Pri výrobe používame pozinkované plechy a lakované plechy.

Lakovaný plech, tzv. akrylový, má pozinkované oceľové jadro, ktoré má povrchovú úpravu z polyestru. Akrylový plech je dostupný v rôznych farebných variantoch. Za zmienku stoja lakované plechy typu drevodekor, ktoré imitujú drevo a ich vzor veľmi dobre napodobňuje štruktúru dreva.

Klampiarske prvky a doplnky

Ako doplnenie ponuky dodatočne ponúkame klampiarske prvky nároží a strechy, ktoré výrazne zvyšujú estetický vzhľad garáže. Dodatočne môže byť každá garáž vybavená odkvapovými žľabmi alebo plastovými oknami.